شنبه , جولای 31 2021
خانه / خرما پیارم / خرما خشک پیارم با قیمت عمده

خرما خشک پیارم با قیمت عمده

خرما خشک پیارم از آن دسته خرماهای صادراتی ایران است که به دلیل ماندگاری بالا بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد. خرید و فروش این خرما در بازار داخلی با قیمت عمده امکان پذیر گشته است. کافی است با دریافت مشاوره از مدیران فروش مجموعه، برای خرید پیارم و سرمایه گذاری در ابتدای فصل اقدام نمایید.

قیمت خرما پیارم

خرما خشک پیارم

آیا با ویزگی های خرما پیارم آشنایی دارید؟ آیا می دانید هنگام خرید خرما پیارم به چه نکاتی توجه نمایید؟

منطقه حاجی آباد در استان هرمزگان به عنوان خاستگاه اصلی این رقم شناخته شده است. در مناطق کوهستانی این استان، هرساله از نخل های پیارم بیش از هزاران تن خرما برداشت می شود. در دسته بندی خرماهای ایران معمولا خرما پیارم جز ارقام نیمه خشک قرار می گیرد. اما به طور کلی به خرما خشک پیارم معروف گشته است.

ویژگی های خرما پیارم عبارتند از:

  • رنگ: قهوه ای روشن تا تیره
  • سایز: 3-4.5 سانت
  • درصد رطوبت: کم
  • زمان برداشت: اواسط مهرماه
  • نوع رقم: دیررس

انواع خرما پیارم

پوست خرما پیارم نازک است و از آنجا که به گوشت کاملا چسبیده ظاهری زیبا دارد. در هنگام خرید خرما پیارم لازم است به رنگ و ویژگی های ظاهری آن  توجه نمایید. معمولا در یک خرمای باکیفیت میزان چسبیدگی گوشت به هسته زیاد می باشد. هرچه خرما کشیده تر و رنگ تیره تری داشته باشد از لحاظ درجه بندی در رتبه بالاتری قرار می گیرد.

درجه های کیفی خرما پیارم

  • خرما پیارم سوپر (سلکت)
  • خرما پیارم استاندارد
  • گلدن پیارم
  • پیارم درجه دو

خرما خشک پیارم     خرما پیارم خشک

در تفکیک خرما پیارم علاوه بر سایز و رنگ میوه، تعداد خرما در هر کیلو نیز ملاک می باشد. برای مثال تعداد خرما پیارم سلکت در هر کیلو 110-13- عدد است. برای خرما پیارم استاندارد، تعداد 120-140 عدد در هر کیلو و برای خرما پیارم گلدن یا طلایی 120-145 عدد در هر کیلو اعلام شده است. معمولا برای معرفی خرما خشک پیارم جهت صادرات از تعداد خرما در هر کیلو استفاده می گردد.

خرید خرما پیارم

خرید خرما خشک پیارم

اگر قصد خرید خرما پیارم با قیمت عمده را دارید، می توانید با اعلام سفارش خود به مسئولین فروش مجموعه برای پیش خرید خرما نیز اقدام کنید. از این طریق شما خرما پیارم را به صورت مستقیم از باغ و کشاورز خریداری می نمایید. سپس با توجه به نیاز خود مراحل بسته بندی و تولید را انجام خواهید داد.  در همین راستا مشاورین مجوعه بازار خرمای ایران آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان در خصوص سرمایه گذاری و خرید پرسود خرما پیارم می باشند.

منبع: سایت khormacenter.ir

مطلب پیشنهادی

خرما پیارم صادراتی

فروش خرما پیارم صادراتی درجه یک

خرما پیارم صادراتی حاجی آباد یکی از گرانترین و پرفروش ترین ارقام خرماست. فروش عمده …