شنبه , جولای 31 2021
خانه / خرما سایر خوزستان / انواع خرما سایر در بسته بندی صادراتی

انواع خرما سایر در بسته بندی صادراتی

انواع خرما سایر یا استعمران به موجب بافت نیمه خشکی که دارد از ماندگاری بالایی برخوردار است. همین امر سبب حائز اهمیت بودن آن در زمینه صادرات شده است. خرما سایر را جهت معرفی به بازار صادرات می توانید در بسته بندی های جدید و متنوع تهیه نمایید. خرید و فروش خرما سایر با قیمت عمده و بصورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.

خرما سایر صادراتی

چنانچه قصد خرید خرما سایر و یا ورود به بازار صادرات خرما استعمران را دارید لازم است در ابتدا با ویژگی های خرما سایر آشنا شوید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول می تواند در یک تجارت موفق به شما کمک نماید.

ویژگی های خرما سایر

خرما استعمران یا سایر از جمله ارقام بومی منطقه خوزستان می باشد. این خرما به نام های محلی سمبرون یا سمباران نیز معروف است. در اکثر مناطق استان خوزستان ازجمله شادگان، آبادان، کارون، ماهشهر و اهواز می توان خرما سایر را کشت نمود. کیفیت و طعم خرمای برداشت شده با توجه به آب و هوای هر منطقه متفاوت خواهد بود. به طور کلی خرما استعمران یا سایر دارای ظاهری بیضی شکل و کشیده است. بافت نیمه خشک و نرم دارد.

 خرما سایر صادراتی خرما سایر خوزستان

رنگ پوسته میوه از زرد تا قهوه ای متمایل قرمز در دوره خارک تا رسیدگی کامل خرما تغییر می یابد. میزان چسبندگی گوشت به هسته به میزان کم است و هسته براحتی از خرما جدا می گردد. خرما سایر بی هسته نیز یکی از پرطرفدارترین انواع خرمای صادراتی ایران است.

انواع خرما سایر

خرما سایر را بر اساس تعداد در پوند و سایز دسته بندی می کنند:

خرما سایر سوپر سلکت

خرما سایر سلکت

خرما سایر گرید B

خرما سایر GAQ

خرما سایر FAQ

خرما سایر بی هسته

انواع خرما سایر

همانطور که اشاره شد بر اساس تعداد خرما در هر پوند یا 455 گرم درجه بندی هر گروه انجام شده است. برای مثال خرما سایر سلکت در هر پوند 75-85 عدد و خرما سایرGAQ در هر پوند 95 عدد می باشد. به همان میزان سایز خرما نیز کوچکتر می شود. قیمت انواع خرما سایر نیز از درجه سوپر سلکت تا گرید FAQ کاهش می یابد.

انواع بسته بندی خرما سایر

همانطور که گفته شد به طور معمول انواع خرما سایر در بسته های 5 و 10 کیلویی فله بسته بندی می کنند. جعبه های معمولی و ساده و یا کارتن های صادراتی و لمینتی مخصوص، مناسب ارائه خرما به بازار می باشند. همچنین جعبه های خرما در وزن های 250 و 500 گرمی نیز برای فروش خرما سایر در بازار صادراتی به کار می رود.

انواع خرما سایر خرما سایر بسته بندی

شما می توانید متناسب با نوع سفارش و بازار هدف خود نوع بسته بندی و طرح مدنظرتان را اعلام نمایید. برای انتخاب یک بسته بندی مناسب نیز می توانید از مشاوره مسئولین فروش مجموعه برخوردار شوید.

منبع: سایت khormacenter.ir

مطلب پیشنهادی

خرما سایر شادگان

کارخانه تولیدی خرما سایر شادگان

خرما سایر شادگان در کارخانه تولیدی انواع خرما به صورت بسته بندی شده و مستقیم …